Endermologia – wiodący zabieg, czy dobra reklama

Kolejną propozycją dla młodych mam pragnących wrócić do wagi z przed ciąży jest wykorzystanie masażu próżniowego vacum. Stosowane w tym celu urządzenie emituje podciśnienie, za pomocą którego dochodzi do zassania fałdu skórnego.

W zależności od opcji dostępne są różne głowice, w postaci kulek, wałków, czy baniek. Przeprowadzony zabieg zawsze obejmuje tylko wybrane partie ciała, brzuch, pośladki, uda, plecy i ramiona.

Zatem można wysmuklić te najbardziej newralgiczne punkty ciała. Popularnie nazywany zabieg enedermologia jest dzisiaj najbardziej rozpowszechnioną metodą walce z cellulitem oraz wiotką skórą.

Niemniej jednak jest to także dobra propozycja dla osób zmagających się nadwagą. W zależności od urządzenia należy wykonać od dziesięciu do piętnastu zabiegów w serii.

Niemniej jednak dla podtrzymania efektów, czy też ich zintensyfikowania niezbędne jest zwiększenie liczby spotkań oraz wprowadzenie kuracji przypominającej. Choć zabieg nie należy do tych przyjemnych, to jednak warto trochę pocierpieć.

http://montibello.pl/hair-product/mgielka-pielegnujaca-densi-volume-tn/