Przyszłość technologiczna w branży fotograficznej

Kolekcjonowanie naszych wspomnień zawarte nie tylko w naszej głowie, ale także w albumach pełnych fotografii to wspaniałe wspomnienie tego, co już minęło a czego byliśmy świadkiem.

To takie miłe zajęcie, zajęcie pozwalające do powrotu, choć na chwilę do tych minionych przeżyć i przypomnienie sobie tego, co było naszym udziałem.

Gdy zastanowimy się jak długą drogę już przeszliśmy w temacie rozwoju fotografii to sami zaciekawimy się tym, jakie jeszcze nowoczesne rozwiązania mogą się w tym temacie pojawić.

Rozpoczynając od robienia zdjęć aparatem zawierającym klisze poprzez fotografię cyfrową i cyfrowy wydruk zdjęć, wszystko to ludzkie innowacje ostatnich lat.

Co jeszcze? Jakie jeszcze rozwiązania są możliwe już w niedalekiej przyszłości? Może będziemy świadkiem powstania urządzeń rejestrujących nie tylko obraz w postaci zdjęcia lub filmu, ale na przykład doświadczymy także obcowania z aparatem, który samodzielnie będzie potrafił odczytywać ludzkie emocje, zobaczymy już w niedalekiej przyszłości.