Dwa słowa o blogu waldemarkasta.pl

Cześć wszystkim! Fajnie, że wpadliście na moją stronę. Liczę, że bliżej się poznamy. Nie lubię pisać o sobie jednak jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej bezpośrednio o mojej osobie to zapraszam do zajrzenia na zakładkę Waldemar.

Natomiast to miejsce zostanie poświęcone na wyjaśnienie idei tego bloga oraz co można na nim znaleźć. Osobiście moje życie i zainteresowania kręcą się wokół rozwoju fizycznego. Dlatego wpisy na tej stronie również będą skupiały się na tych tematach. Można spodziewać się artykułów o najlepszych suplementach, ale także jakiej muzyki słucham podczas treningu. Nie zabraknie moich subiektywnych przemyśleń na temat tego co aktualnie robię czy obserwuję na siłowni. Jeśli chodzi o styl życia to nie będę się wymądrzał jednak chętnie podpowiem jak pogodzić swoje codzienne obowiązki z treningami. Dla mnie sport jest bardzo ważny w życiu i chciałbym zaszczepić w innych tę pasję. Mimo tego, że wpisy są dedykowane głównie mężczyzną to zachęcam do odwiedzania strony także panie. Postaram się przemycać w artykułach jakieś przesłanie do płci pięknej.

Liczę na Waszą aktywność poprzez zostawianie komentarzy pod wpisami. Mam nadzieję, że wkrótce ta strona stanie się platformą do dyskusji oraz wymiany poglądów. Jeśli macie propozycje tematów, o których chcielibyście przeczytać to również zachęcam do zostawiania wiadomości w zakładce Napisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *